Божественна літургія в день пам’яті преподобного Іова Почаївського

У кафедральному соборі на честь святого благовірного князя Олександра Невського відбулося святкове Богослужіння на честь дня пам’яті преподобного Іова Почаївського.

Його очолив клірик кафедрального собору ієрей Феодор Кулініч.

Розповідаючи про преподобного Іова Почаївського, у своїй святковій проповіді він звернув увагу слухачів на проблему виховання дітей, зауваживши, що до десяти років відбувається формування основних схильностей та напрямку розвитку дитини. Так, преподобний Іов в десять років вже пішов у монастир, увібравши з дитинства дух батьківської побожності, щирості, любові до Бога. Приклади великих християнських подвижників були його життєвим дороговказом. Тому навіть будучи ігуменом монастиря він не цурався важкої брудної роботи, а був для всіх прикладом великого смирення та працьовитості.

Також проповідник зауважив, що сьогодні день праведної кончини Преподобного, а день смерті праведника – це день його зустрічі з Богом, до якого він готувався боротьбою з гріхом упродовж усього свого життя. “Тож тільки для нерозкаяних грішників смерть – це скорбота, а для тих, хто прагнув зустрічі з Богом подвигами благочестя, смерть – це радість і блаженство”, – завершив своє повчання проповідник.

Після Богослужіння відбувся Чин славлення преподобного Іова ігумена Почаївського.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *