Богослужіння в Неділю 21-шу після П’ятидесятниці

10 листопада,  21-ої Неділі після П’ятидесятниці та в День пам’яті преподобного Іова Почаївського і великомучениці Параскеви й ін., у кафедральному соборі на честь святого благовірного князя Олександра Невського відбулося святкове Богослужіння.

Божественну літургію очолив клірик кафедрального собору протоієрей Андрій Сосюк.

Цього дня, як і у всіх храмах і монастирях Української Православної Церкви,  у кафедральному соборі міста Кам’янця-Подільського з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, священники та віряни молилися за дітей-сиріт, а також за тих людей, які їх всиновили (вдочерили) або ними опікуються. Цей день є Днем молитви за сиріт, тому  Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій благословив усім священникам звернутися до парафіян із закликом долучитися до богоугодної справи опікування сиротами та їх усиновлення.

Після традиційного Богослужбового Євангельського читання (Лк. 8, 26-39), що цієї неділі містило розповідь про зцілення Господом Іісусом Христом гадаринського біснуватого, протоієрей Андрій звернувся до прихожан зі словами повчання та духовної настанови.

 Завершуючи святкове Богослужіння та привітавши всіх із недільним днем, протоієрей Андрій ще раз звернувся до теми милосердя, наголошуючи на тому, що будь-яка допомога ближньому є угодною в очах Божих, а тим біше допомога сиротам.

Рекомендовано для ознайомлення

1. Архимандрит Андрей (Конанос) “Ты научился любить?”

2. Артемий Слезкин “Секрет хорошего настроения”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *