Богослужіння свята Різдва Христового

У ніч з 24 грудня/6 січня  на 25 грудня/7 січня в кафедральному соборі на честь святого благовірного князя Олександра Невського відбулося святкове Богослужіння на честь Різдва Господа  Бога нашого Іісуса Христа.

Соборне Богослужіння, що розпочалося з Утрені й завершилося Чином славлення новонародженного Богонемовляти Іісуса Христа, очолив Високопреосвященніший митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор.

Під час Полієлею митрополит Феодор звернувся зі святковою проповіддю до богогомольців.

Кульмінацією всього Різдвяного Богослужіння стала святкова Божественна літургія, під час якої вірні чада Церкви укотре змогли стати причасниками невимовних дарів людству від Бога – істинного Тіла та істинної Крові Господа нашого Іісуса Христа, яких віряни причащаються задля відпущення гріхів і  Життя Вічного, а також найтіснішого спілкування людей з Богом і в Бозі, тобто перебування в Його любові та благодаті.

Вітальні Різдвяні послання Патріарха Московського та всієї Руси Кирила та Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія, що читалися на Богослужінні, вкотре допомогли вірянам замислитися над величчю таїни Боговтілення та значущістю цієї події для кожної людини.

Після тривалого нічного Богослужіння, що завершилося вже вранці, мирополит Феодор привітав ще раз усіх із величним святом Різдва Христового та зокрема відзначив велику користь  спонукання вірянином себе до тривалої молитви. Зокрема Архіпастир сказав:

Пізня Літургія розпочалася вранці, о 9:30. Святкове Богослужіння очолив протоієрей Тарасій Забудько. Прикрашали Богослужіння своїм співом цього дня юнацький та дитячий хори кафедрального собору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *