Богослужіння кафедрального собору в день свята Живоносне Джерело

3 травня – п’ятниця Світлої седмиці. У кафедральному соборі на честь святого благовірного князя Олександра Невського молитовно вшанували свято Божої Матері – Живоносне Джерело двома Божественними літургіями.

Перша літургія відбулася у храмі на честь святих мучениць Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії. Богослужіння очолив митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор. Йому співслужили клірики кафедрального собору: ієрей Вадим Гаджаман та диякон Андрій Зощук.

Із проповіддю про Хреста Воскреслого та благодать, якою обдаровує Господь всіх Своїх вірних чад звернувся до вірян ієрей Вадим Гаджаман.

Друга Божественна літургія відбулася у самому кафедральному соборі. Богослужіння очолив протоієрей Андрій Сосюк, йому співслужили протоієрей Тарасій Забудько, ієрей Феодор Кулініч та диякон Ілля Самойлов. Після завершення Літургії відбувся пасхальний хресний хід з читанням Євангельських уривків про воскресіння Господа Іісуса Христа. А потім, за церковним уставом, відбувся водосвятний молебень на честь свята ікони Божої Матері “Живоносне Джерело”.

Звертаючись до вірян зі словом повчання, протоієрей Андрій торкнувся питання необхідності для душі духовної поживи, якою слугує для неї благодать Божа. “Потрібно духовно зростати та збагачуватися благодаттю, користуючись всіма засобами, що дає нам Церква Христова у Своїх Богослужіннях і таїнствах, – наголосив священик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *