Богослужіння Димитрівської поминальної суботи

2 листопада – Димитрівська поминальна субота. У кафедральному соборі на честь святого благовірного князя Олександра Невського відбулися заупокійні Богослужіння. Заупокійну літургію та панахиду очолив митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор, йому співслужили священники собору.

Під час  Літургії підносилися посилені молитви за спокій душ від віку спочилих православних християн.

Клірик кафедрального собору протоієрей Андрій Сосюк у своїй проповіді  розповів присутнім, як по-християнськи ставитися до смерті близьких і чим смерть грішника відрізняється від смерті праведника та закликав усіх до посиленої молитви за спочилих.

Після завершення Божественної літургії митрополит Феодор у співслужінні духовенства звершив заупокійну панахиду.

У день Димитрівської суботи  заупокійні Богослужіння відбулися в усіх храмах нашого міста, а також у храмі на честь Воскресіння Христового, що  розташовується на міському кладовищі. Православні християни нашого міста мають змогу в поминальні дні молитися там на Літургії, поспілкуватися зі священником  і запросити його помолитися на могилах своїх близьких. Цього разу Богослужіння у храмі на честь Воскресіння Христового звершив клірик кафедрального собору протоієрей Тарасій Забудько.

Рекомендовано для ознайомлення:

На Страшном суде Господь не будет искать, как осудить, а наоборот – как оправдать людей

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *