Богослужіння до Дня пам’яті священносповідника Амвросія Кам’янець-Подільського

20 грудня віряни  Кам’янець-Подільської єпархії урочисто вшанували День пам’яті священносповідника Амвросія Кам’янець-Подільського – єпископа, який жив і ніс тягар свого служіння  у безбожні часи ХХ сторіччя, коли влада намагалася знищити Церкву Христову. Православна Церква вшановує його разом із усіма прославленими новомучениками як священносповідника, який своїм подвигом та життям показує нам, християнам сьогодення, приклад непохитної стійкості в вірі та недопустимості потуранню свавіллю й неканонічним вимогам влади.

В цей день богомольці мали змогу молитися за двома Божественними літургіями. Першу Літургію, ранішню, що відбулася в приділі Новомучеників Руських, очолив клірик кафедрального собору ієрей Вадим Гаджаман. Другу Божественну літургію очолив митрополит Кам’янець-Подільський і Гордоцький Феодор; йому співслужили клірики кафедрального собору та церков єпархії.

Зі святковою проповіддю до пастви звернувся настоятель місцевого храму на честь Успіння Божої Матері протоієрей Олександр Сірий.

Святкове Богослужіння завершилося Чином славлення та молитвою до святого Амвросія Кам’янець-Подільського. Насамкінець митрополит Феодор звернувся до пастви зі словами привітання та настанов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *