Богослужіння 7-ї неділі після П’ятидесятниці

4 серпня, у сьому неділю після П’ятидесятниці,  Православна Церква вшановує пам’ять святої рівноапостольної мироносиці Марії Магдалини.

Її ім’я навіки ввійшло до Євангельської історії як приклад великої милості Господа та віри самої зціленої від семи лютих бісів діви (Лк. 8, 2), яка стала найвідданішою послідовницею Христового вчення  й в час страждань Христових не злякалася, а разом із Пречистою Дівою Богородицею та  апостолом Іоанном Богословом не залишала Господа, а  стояла біля Хреста (Мф. 27, 55, 56; Ін. 19, 25). Вона пройшла багато країн, несучи людям радісну звістку про Христа Воскреслого та навертаючи їх від язичницької темряви до Святої віри. Саме з її слів у Ефесі святий Іоанн Богослов написав 20-у главу Євангелія. В цьому місті свята скінчила своє земне життя.

Цього дня у кафедральному соборі на честь святого благовірного князя Олександра Невського відбулося дві Божественні літургії. Рання – 0 6.00 – архієрейським чином. Під час цього Богослужіння зі словом проповіді до вірян звернувся клірик кафедрального собору ієрей Вадим Гаджаман.

Піздня Літургія розпочалася 0 9.30, її   очолив та казав святкову проповідь ключар кафедрального собору протоієрей Тарасій Забудько.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *