Богослужіння 4-ої неділі після П’ятидесятниці

14 липня, в 4-ту неділю після П’ятидесятниці, у кафедральному соборі на честь святого благовірного князя Олександра Невського відбулася святкова Божественна літургія. Богослужіння очолив митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор, йому співслужили клірики кафедрального собору.

Разом із святими цього дня Свята Православна Церква вшанувала пам’ять свв. мчч. безсрібників цілителів Косьми та Даміана, які жили поблизу Рима  та постаждали в ІІІ сторіччі. Подвигом свого життя святі засвідчили справжнє християнське застосування людського таланту: талант  – дар Божий, який потрібно використовувати не заради наживи, а для служіння Богу й людям.

Цієї неділі у кожному православному храмі читався уривок із Євангелія від Матфія (8, 5-13), в якому розповідається про зцілення Господом Іісусом Христом слуги сотника, що жив у місті Капернаумі.

Митрополит Феодор після читання Євангельського уривку, що навчає  нас глибокій вірі, милосердю, любові до ближніх і смиренню,  розповів, чому воїн-язичник отримав таку щедру милість від Господа.

Наприкінці Богослужіння Архіпастир привітав усіх присутніх зі святом, окремо – причасників із прийняттям Тіла та Крові Господніх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *