Богослужіння 24-ої Неділі після П’ятидесятниці

18 листопада/ 1 грудня в кафедральному соборі на честь святого благовірного князя  Олександра Невського на чолі з митрополитом Феодором та у співслужінні кліриків собору відбулася Божественна літургія.

Цього дня  Православна Церква вшановує подвиг мучеників Платона, Романа, Варула та ін. Вірші канону святим звертають увагу богомольців  на зразок того,  з якою мужністю та стійкістю християни повинні сповідати свою віру, страждаючи навіть до смерті, щоб не згрішити й словом, та навчають нас – християн сьогодення, що  відстоювання своїх храмів і святинь є богоугодною справою, що не залишається без милості Божої.

Цієї неділі після  Євангельського читання митрополит Феодор звернувся до  богомольців зі словом проповіді, в якій розповів присутнім, які уроки повинен винести для себе християнин із  притчі про безумного багача (Лк. ХІІ, 16-21).

Після завершення Богослужіння Архієрей привітав усіх зі святом та звернув увагу присутніх на подвиг святих мучеників Платона, диякона Романа й отрока Варула, зауваживши, яка сукупність чинників допомагає людині сприйняти та засвоїти високі духовні ідеї, результатом яких є духовний подвиг, досконалість, добродіяння. Архіпастир порадив бути уважними та застеріг вірян від брехливих ідей і обіцянок богоборчеського світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *