Богослужіння 22-ої Неділі після П’ятидесятниці

У Неділю 22-гу  після П’ятидесятниці в кафедральноиу соборі на честь святого благовірного князя Олександра Невського відбулося святкове Богослужіння.

Святкову всеношну та Літургію у співслужінні кліриків кафедрального собору очолив митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор.

Цієї неділі віряни прослухали святкове Євангельське читання (Лк. 8, 41-56), що  розповіло про зцілення Господом Іісусом Христом кровоточивої жінки та воскресіння дочки Іаіра, – начальника синагоги. Євангельський уривок показав різні ступені віри: жінки,  яка хворіла на тяжку недугу 12 років, вона тільки мовчки доторкнулася до краю риз Спасителя, а також начальника синагоги, що належав до партії,  ворожої Господу Іісусу (Иоан. 7:47-48), й запросив Учителя прийти до нього в самий дім і зцілити вмираючу дочку. Але Господь допоміг обом; при цьому  превозніс віру кровоточивої жінки, а начальнику синагоги допоміг ще більше ствердитися у вірі, воскресивши його доньку.

Про наявність віри як передумови для отримання благодаті  та роль хвороб у нашому житті  розповів у недільній проповіді митрополит Феодор.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *