Богослужіння 19-ої Неділі після П’ятидесятниці

14/27 жовтня, в Неділю 19-ту після П’ятидесятниці, Свята Православна Церква вшановує пам’ять Святих отців VІІ Вселенського собору, що засудив і відкинув іконоборчеську єресь та постановив: поставляти та покладати у святих храмах разом із зображенням Чесного Животворящого Хреста Господнього й святі ікони, вшановувати та вклонятися їм, підносячи розум і серце до Господа, Божої Матері та Святих, які на них зображені.

Цього дня у кафедральному соборі на честь святого благовірного князя Олександра Невського відбулася Божественна літургія. Богослужіння очолив митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор, йому співслужили клірики собору.

Після Євангельського читання митрополит Феодор звернувся зі словом проповіді до пастви. Він зосередив увагу присутніх на трактуванні Євангельської притчі про сіяча (Лк. 5, 15). Зокрема Архіпастир наголисив на великому значенні спокус у духоному житті християнина, який працює над чистотою ниви свого серця.

Після завершення Божественної літургії митрополит Феодор привітав усіх присутніх вірян зі святом, окремо – причасників із прийняттям Святих Божественних Тайн. Усі, хто бажали, мали змогу взяти благословення в Архіпастиря.

Рекомендовано для ознайомлення:

Духовность как ответственность. От осознания к действиям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *