Бібліотека – нові надходження

Нові надходження

Архимандрит Андрей (Конанос)

Добрый день, Господи!

Книга о радостной вере

М.: Никея, 2018. – 240 с.

Ця книга про Богоспілкування, про чудо молитви, про звільнення від почуття провини, про любов Христа, що проганяє страх, про Божу допомогу, яка перетворює труднощі життя на камінці, якими викладена дорога щастя.

Архимандрит Андрей (Конанос)

Христос посреди нас

О святости в повседневной жизни

М.: Никея; Православие и мир, 2018. – 320 с.

В якого Бога вірить кожен із нас? Того, Який дарує свободу чи Того, Який карає?  Те, як ми відповідаємо на Його любов і робить нас християнами. Чи вчимося ми в Нього поступатися, жаліти та прощати інших в буденному житті, не розділяючи її на духовну та повсякденну.

Протоиерей Андрей Ткачев

Бремя страстей. Тайная жизнь наших душ. – К.: Послушник, 2018. – 256 с.

Ця книга – про душу, про нас, про все, що відбувається з нами та оточуючими кожної миті життя. Книга про те, як залишитися людиною в світі, де йде полювання на наші душі. Винести тягар пристрастей, зберегти себе і ближніх для Бога.

Архимандрит Георгий (Капсанис)

Пастырское служение по священным канонам. – М.: Изд. Дом «Святая Гора», 2006. – 302 с.

Книга розглядає необхідність глибшого розгляду переданого нам святими отцями богослов’я пастирства, методів керівництва, змушує переконатися, що ця теорія пастирства відповідає тому істинному боголюдському пастирському богослов’ю, яке сторіччями жило в Єдиній Святій Соборній і Апостольській Церкві — тілі Христовому.

Как полюбить ближнего: сборник / Сост. Петрова Т. В. – М.: Изд. Данилова монастиря, 2016. – 320 с.

В цій книзі святі отці, пастирі та духовні письменники розповідають нам, як навчитися любові до ближнього в озлобленому світі та виконати головну заповідь, яку нам дав Господь.

Господи, исцели блудные страсти мои / Сост. Игум. Митрофан (Гудков). – М.: Сибирская Благозвонница, 2014. – 186 с.

Ця книга про те, як стати переможцем у боротьбі з блудною пристрастю. Книга надихає читача прикладами цнотливості та чистоти, а також дає практичні поради – як наблизитися до вершин цих великих добродіянь.

Архимандрит Андрей (Конанос)

Бог не оставит тебя. – М., 2018. – 416 с.

Книга відомого грецького місіонера-проповідника про Промисл, любов та підтримку Божу в житті християнина.

Схиархимандрит Гавриил (Бунге)

Господи, научи нас молиться. – М.: Никея, 2017. – 288 с.

Відомий богослов, патролог схіархімандрит Гавриїл пише, що духовність одна, в миру і в монастирі вона одна й та ж сама;не можна бути більше ніж християнином, тому самим вірним орієнтиром у духовному пошуці священник вважає книги святих отців.

Живой воды неиссякаемый источник

Карагандинский старец преподобный Севастиан

Книга розповдає про життя та подвиги святого ХХ сторіччя — преподобного старця Севастіана, великого подвижника та молитвеника.

Бахревский В. А.

Преподобный Иосиф Волоцкий. Судьба и время. – М.: Изд. МП РПЦ, 2012. – 392 С.

У романі перед читачем проходить увесь багатостраждальний життєвий шлях великого руського святого, захисника Церкви, високоосвіченого творця церковної культури, непересічна особистість якого багато у чому визначила характер епохи. Яскравим фоном є драматичні події вітчизняної історії ХV ст. – як церковної, так і світської.

Миллер Л.

Жертвы коммунизма. – М.: Великий Град, 2013. – 384 с.

Книга належить перу відомої руської письменниці, яка живе в Австралії. Її відомі книги: “Святая мученица Российская Великая княгиня Елизавета Феодоровна”, “Царская семья — жертва темной силы”, “Впечатления о России”…

Нова книга письменниці — це свідчення про злодіяння революції та її жертви. Книга присвячена відновленню історичної справедливості та є пам’ятником безневинним жертвам комуністичного режиму.

Протоиерей Савва Михалевич

От первого лица. – М.: Изд. Данилова мужского мон-ря, 2013. – 208 с.

Книга містить збірку оповідань священника-письнника про вірян,церовне життя, нариси про природу. До книги увійшли кращі оповідання священника.

Коняев Н.

Апостольский колокол: избранное. М.: Смирение, 3013. – 480 с.

Цей твір письменника відзначений Великою літературною премією Спілки письменників Росії, присвячений Валааму. За переданням, монаше життя на Валаамі бере початок від апостола Андрія Первозванного. В пам’ять про цю подію будівельник Валаамського монастиря ігумен Дамаскін назвав іменем Апостола найбільший монастирський дзвін, голос якого було чути не тільки на Валаамських островах.

Сухинина Н.
Колыбельная для ветраРожнева О.
Женщина в пестром. Непридуманные истории или монастырские встречи.Ці книги двох православних письменниць об’єднує тема сенсу життя людини, її стосунки з Богом у повсякденні, а також покаяння та відродження душі.
Смирнова Н.

Птичка в вышине. – Тула: Изд. Мужск. Мон-ря Спаса Нерукотворного, 2014. – 336 с.

Твір із розділу православної художньої літератури, розповідає про духовне становлення людей, роль у ньому святих та подвижників.

Солоницын А. А.

Портрет отца Анатолия: повести. – М.: Сибирская Благозвонница, 2012. – 621 с.

Головні герої трьох повістей – звичайні люди: бабуся, немолодий вчитель-письменник і священник. Всі вони різні, але їх об’єднує одне – зряче серце, що здатне побачити за тимчасовим — вічне, а за земним – небесне.

Епифанович С. Л.

Лекции по патрологии. – Спб.: ВОСКРЕСЕНІЕ, 2010. – 608 С.