Архіпастирський візит у храм на честь Різдва Христового

30 грудня/12 січня, в Неділю 30-ту, після Різдва Христового митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор звершив святкове Богослужіння у місцевому храмі на честь Різдва Господа Іісуса Христа.

Цей візит відбувся в дні попразднства, напередодні віддання свята Різдва Христового. Тому архієрейське Богослужіння стало для прихожан цього храму ніби другим престольним святом, під час якого також звучали різдвяні молитви та піснеспіви.

Прихожани храму  квітами та теплими словами зустрічали свого Архіпастиря.

Богослужіння розпочалося з вітального слова до Архієрея настоятеля храму на честь Різдва Христового  протоієрея Володимира Лисевича.

Після Євангельського читання митрополит Феодор, пояснюючи мету Боговтілення та шляхи обоження, звернувся зі словом проповіді до прихожан і гостей свята.

Наприкінці святкового Богослужіння та після Чину славлення Новонародженого Господа Іісуса Христа  Архіпастир привітав настоятеля храму, прихожан й усіх присутніх зі святковими днями попразднства Різдва Христового та побажав, щоб радість, яку дарував нам всім Богомладенець Христос стала для нас запорукою вічної радості, яку дарує в царстві небеснім Господь люблячим Його. Відзначивши труди настоятеля та пастви у справі розбудови храму, митрополит Феодор побажав усім Божої допомоги, наснаги та натхнення в подальших трудах.

Настоятель храму протоієрей Володимир подякував Високопреосвященнішому Митрополиту Феодору за архіпастирський візит, постійну турботу та допомогу, а також привітав Архієрея й усіх богомольців зі святом, зокрема він висловив подяку священникам міста, які прийшли розділити радість святкового соборного Богослужіння: настоятелю храму на честь Покрови Божої Матері протоієрею Віктору Гаджулі, клірику Георгіївського собору протоієрею Олександру Кунцевичу, клірику кафедрального собору на честь святого благовірного князя Олександра Невського ієрею Вадиму Гаджаману.

Після завершення Богослужіння всі, хто бажав, мали змогу отримати архіпастирське благословення.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *