Архіпастирський візит до храму на честь преподобного Іова Почаївського

Одна із церков міста Кам’янця-Подільського 10 вересня молитовно вшанувала пам’ять свого Небесного покровителя – преподобного Іова Почаївського. Архіпастирський візит додав урочистості святковому Богослужінню, на яке зібралися священники та віряни з різних приходів єпархії.

На початку Богослужіння з вітальним словом до Архієрея звернувся настоятель храму протоієрей Олександр Дудар.
Після Євангельського читання митрополит Феодор звернувся зі словом проповіді до пастви.
У 1902 році Святійший Синод постановив цього дня у Почаєві звершувати хресний хід з мощами преподобного Іова навколо Успенського собору. Наприкінці святкового Богослужіння у тезоіменній Преподобному церкві також відбувся хресний хід, після якого Архієрей привітав усіх зі святом та звернув увагу присутніх на циклічність подій історії, зауваживши, що й зараз, як і у часи преподобного Іова, повторюються гоніння на Православ’я та намагання якомога  більше людей шляхом різних маніпуляцій відвести від істинної віри. Архіпастир побажав усім наслідувати стійкість у вірі та любов до Бога великого подвижника та угодника Божого преподобного Іова Почаївського.
Наостанок настоятель храму протоієрей Олександр подякував за молитви Архієреєві, священникам, богомольцям та запропонував тим, хто бажав, взяти участь у благодійній трапезі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *