Архієрейське Богослужіння у Свято-Покровському храмі

24 червня/7 липня в день різдва святого славного пророка і Предтечі Господнього Іоанна відбулося Архієрейське Богослужіння у Свято-Покровському храмі міста. Священики міста, прихожани та гості за традицією молитовно вшанували свято народження одного з найбільших Пророків.

Високопреосвященнійший Митрополит Феодор після розгляду святкового Євангельського читання зауважив, що проблемою сьогодення є передання з покоління у покоління духовних цінностей. “Батьки повинні передавати дітям великий скарб – благочестя, як цього навчає нас приклад праведних Захарії та Єлисавети. Батьки відповідальні за виховання своїх дітей, а воно залежить від їхнього благочестя, тому що діти, як правило, беруть приклад зі своїх батьків, – повчав Архіпастир. – Ще однією проблемою сьогодення є відсутність відповідальності. Не дотримання слова, не виконання обіцяного – все це вказує на відсутність віри в людини”. На останок митрополит Феодор побажав усім глибокого покаяння та духовного зростання, щоб достойно зустріти смерть і наслідувати Царство Небесне.

Після завершення Богослужіння митрополит Феодор за труди на благо Церкви нагородив настоятеля храму Покрова Божої Матері протоієрея Віктора Гаджулу орденом святого Димитрія Ростовського.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *