Акція “Ні електронному рабству !”

26. 02. 2020 року в Києві біля будинку Кабміну відбулася чергова акція небайдужих православних людей, що мала назву “Ні електронному рабству!”

Представники українського православного братства на честь святого Архістратига Божого Михаїла, православні з різних регіонів України з іконами та молитвами виступили вкотре проти обов’язкового введення біометричних паспортів і унікального номера запису в Єдиному демографічному реєстрі (УНЗР),                       е-малятко .., що стають основою глобалізаційного процесу. Протестувальники намагалися привернути увагу високопосадовців і співвітчизників до антихристиянських процесів, які нещодавно вважалися далеким майбутнім, а зараз стали реальністю та намагаються  загнати людство у всіх країнах світу у велетенський електронний концтабір.

Повсюди в світі приймаються типові закони “про захист персональних данних”, “захист інформації”, здійснюється поголовне клеймування громадян апокаліптичним “числом звіра” – цифровими ідентифікаторами, що замінюють людські імена. І незабаром без нового імені у вигляді числа “нікому не можна буде ні купувати, ні продавати” (Одкровення 13, 17). Створюються єдині державні реєстри пронумерованого населення; практично вже збудована єдина глобальна торгівельно-фінансова система електронних безготівкових рахунків, у якій кожна людина може бути позбавлена засобів до існування за будь-якою вказівкою хазяїв системи. Під приводом покращення якості життя скрізь запроваджуються “ідентифікаційні документи нового покоління”  – багатофункціональні електронні карти єдиного глобального стандарту. Саме вони є перехідним етапом перед вживленням ідентифікатора безпосередньо під шкіру людини. Тоді людина стане “ходячою смарт-картою” з “електронним гаманцем”, яка перебуває у цілковитому розпорядженні анонімних і безвідповідальних хазяїв (а потім одноосібного хазяїна) антилюдської електронної системи. А зараз скрізь – цифрове ім’я, номер і обов’язкова згода на обробку персональних даних, а не людина, яка створена за образом і подобою Божою, – ось головна вимога часу.

Саме за збереження людини як творіння Божого, неприйняття електронного концтабору,проти створення  антихристиянського суспільства, за гарантію одержання традиційним способом зарплат, пенсій, платежів виступали цього дня православні протестувальники.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *