Актовий день у іконописній школі

В день пам’яті  святого апостола та євангеліста Луки – покровителя іконописців та  Кам’янець-Подільської іконописної школи відбулося святкове Богослужіння. Його очолив митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор, якому співслужили клірики кафедрального собору та викладачі іконописної школи в священному сані. Цей святковий день є актовим для Кам’янець-Подільської іконописної школи. Тому святкова всеношна та Божественна літургія зібрали на молитву учнів, вчителів школи, всіх шанувальників святого  апостола Луки та прихильників іконопису.

Викладач школи настоятель храму на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних радість» села Боришківці  ієрей Дмитро Наумов у своїй святковій проповіді розповів про яскраву постать апостола Луки, велику кількість його здібностей, які він, як і все своє життя, присвятив на служіння Господу. Проповідник побажав присутнім наслідувати життя святого апостола, розвивати й примножувати таланти, дані нам Богом,  для блага й спасіння свого та ближніх.

Після Божественної літургії та святкового молебню до апостола та євангеліста Луки відбулося урочисте вручення дипломів випускникам-іконописцям. Митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор вручив дипломи випускникам: С. О. Ткачу, Ю. Й. Макаренко, О. І. Скок, Т. В. Панкевич, Н. І. Кучмі, Р. В. Захарку та висловив сподівання, що інтерес до іконопису в них буде розвиватися й надалі, що знання, які вони отримали в стінах цієї школи знадобляться їм у житті для формування правильного світогляду, для користі власної душі та Церкви в цілому. Архіпастир привітав директора школи, священиків, вчителів, учнів із цим урочистим для них днем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *